Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3727 dni oddaliśmy już 1024671 przedmiotów.
Kolejne 3747 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 139122 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

wkladke podklamkową patentową -Wink Haus -system AZ
ogłoszenie
archiwalne

wkladke podklamkową patentową -Wink Haus -system AZ

Dodane: 22 Mar 2009 - 9:59
Odświeżone: 22 Mar 2009 - 9:59
Gratyzchaty.pl > Różności Oddany - e-dziunia 
(24 Mar 2009 - 18:51)
warszawa, mazowieckie

Opakowanie darmowe


wkladka patentowa system AZ charakteryzuje się 5 zastawkami wałeczkowymi po kazdej stronie , wielokrotnie paracentrycznym profilem kanalu klucza , zastawkami waleczkowymi z odpornego utwardzonego brązu , specialnie uksztaltowanymi zastawkami waleczkowymi chroniacymi przed rozeznaniem polozenia plaszczyzn podzialu zastawek , chronia przed przewierceniami (trzpien stal chromowa) zbierak stal spiekana , nietoksyczna ochrona antykorozyna . 3 klucze wysokoniklowe.<br><br>Dodane przez pi

szukam ksiażek o tematyce Powstania Warszawskiego , numizmatyki monety ,banknoty . zegary i zegarki stojące lub wiszące , NIE wysyłam odbior osobisty- Pierwszenstwo dla osob ktore mnie obdarowały .
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.035161972045898