Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3692 dni oddaliśmy już 1021719 przedmiotów.
Kolejne 4393 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 138968 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Telewizor Biazet, 14"
ogłoszenie
archiwalne

Telewizor Biazet, 14"

Dodane: 15 Mar 2010 - 20:29
Odświeżone: 15 Mar 2010 - 20:29
Gratyzchaty.pl > RTV i AGD > RTV Oddany - kruczasty007 
(26 Mar 2010 - 9:26)
Puławy, lubelskie

Opakowanie darmowe


Mam do oddania telewizor Biazet, 14", czarno - biały. Zasilanie z sieci lub z akumulatora, poza tym ma wejście monitorowe do zabytkowych komputerków rodzaju Atari 130XE. Powinien być sprawny, chociaż ostatni badania tego nie potwierdziły na 100%, obraz jest, fonii brak, być może poluzował się jakich kabelek przy złączu do głośnika, z konieczności regulacja głośności została dobudowana obok głośnika z prawej strony, pokrętło z przodu zachowywało się zbyt nieprzewidywalnie. Może ktoś będzie c

Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.021077156066895