Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3687 dni oddaliśmy już 1021358 przedmiotów.
Kolejne 4227 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 138944 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Smartczeki
ogłoszenie
archiwalne

Smartczeki

Dodane: 22 Mar 2009 - 7:56
Odświeżone: 22 Mar 2009 - 7:56
Gratyzchaty.pl > Dom i Ogród > Różności Nieaktualne
Rzeszów, podkarpackie

Opakowanie darmowe


1. Smartczek kupon wartościowy do SKOK upoważnia do obniżenia prowizji od gotówkowego kredytu konsolidacyjnego o 1%. Termin ważności 30.03.2009.

2. Smartczek empik.com kupon rabatowy upoważnia do uzyskania 10 zł rabatu przy zakupie za kwotę minimum 80 zł na empik.com. Warunkiem uzyskania rabatu jest zalogowanie się bądź rejestracja oraz złożenie zamówienia o wartości minimum 80 zł na salonie internetowej empik.com na dowolne produkty d

Zbieram różne błyskotki do rękodzieła:wstążeczki, kwiatuszki, książki z opisem różnych technik rękodzielniczych: origami, robienia kwiatków z papieru i bibułki itp. a także farby akrylowe.
Ocena i info o dotarciu przesyłki mile widziane.
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.034491062164307