Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3723 dni oddaliśmy już 1024356 przedmiotów.
Kolejne 3888 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 139098 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Samsung SGH-C130 - używany ale działa jeszcze
ogłoszenie
archiwalne

Samsung SGH-C130 - używany ale działa jeszcze

Dodane: 28 Kwi 2010 - 12:59
Odświeżone: 28 Kwi 2010 - 12:59
Gratyzchaty.pl > Telekomunikacja > Telefony komórkowe > Sprawne Nieaktualne
okolice Raciborza, śląskie

Opakowanie darmowe


Myślę, że na stronie http://www.mgsm.pl/katalog/samsung/sghc130/ znajduje się dosyć dobry opis tej komórki. Trochę szkoda mi się z nią rozstawać, bo w końcu otrzymałam ja w prezencie ale chyba szkoda by zajmowała tylko miejsce w szafce, kiedy mogłaby się jeszcze komuś przydać. Nie przypominam sobie bym miała z nią kiedykolwiek jakieś problemy. Jest nadal "na chodzie", tylko nieco podrapana i troszkę zdarte klawisze ma. Myślę, że fotki poniżej dosyć dobrze oddają realia jej obecnego wy

Poszukuję książek: kucharskich, w j. niemieckim (w tym podręczniki), j. angielskim i polskich, które przypadną mi do gustu. Interesuję się też biżuterią i ciekawymi bibelotami.
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.0382080078125