Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3689 dni oddaliśmy już 1021388 przedmiotów.
Kolejne 4447 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 138952 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Płyta "Metro"
ogłoszenie
archiwalne

Płyta "Metro"

Dodane: 01 Sty 2010 - 19:11
Odświeżone: 01 Sty 2010 - 19:11
Gratyzchaty.pl > Filmy i Muzyka > Muzyka Nieaktualne
Offline
 
Gdynia, pomorskie

Opakowanie darmowe


Mam do oddania płytę która nosi tytuł "Metro". Na tej płycie są wykonawcy tacy jak: Monika Ambroziak, Alicja Borkowska , Wojciech Dmochowski , Teona Dolnikova , Anna Fronkowska , Edyta Górniak , Katarzyna Groniec , Piotr Hajduk , Paweł Hartlieb ,Bartłomiej Hom , Janusz Józefowicz , Teona Kontridze , Anton Maskarskiy , Barbara Melzer , Bruce Parker , Dorota Rabczewska , Bartosz Schmidt , Svietlana Svietlikova , Marc Thomas , Magdalena Tul , Natasza Urbańska , Beata Wyrąbkiewicz , Izabe

Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.036005973815918