Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3726 dni oddaliśmy już 1024570 przedmiotów.
Kolejne 3764 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 139116 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Pietro Aretino- Żywoty kurtyzan
ogłoszenie
archiwalne

Pietro Aretino- Żywoty kurtyzan

Dodane: 20 Cze 2009 - 20:23
Odświeżone: 20 Cze 2009 - 20:23
Gratyzchaty.pl > Książki i Czasopisma Oddany - Dotyk 
(30 Cze 2009 - 15:05)
Żyrardów, mazowieckie

Opakowanie darmowe


"Żywoty kurtyzan" i "O łajdactwach męskich" to włożone w usta kurtyzan frywolne opowieści, będące odbiciem ówczesnej obyczajowości. Krążyły one wśród możnych, elity dworskiej i kulturalnej.

Nikt lepiej od Aretina nie znał życia dziwek ulicznych, nikt nie odzwierciedlił w literaturze tak świetnie wulgarnej rzeczywistości i niemoralności ludzi renesansu. Pietro Aretino niejednokrotnie wspominał, że tylko przedstawia społeczeństwo, i że nie jest jego winą, "iż obraz obyc

Wysyłam i lubię gratowiczów, którzy także wysyłają. Szukam ubranek dla córki 98/104, rzeczy do domu, obuwia damskiego 38 i 40 :) Wysyłki 1-2x mies.
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.022078037261963