Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3693 dni oddaliśmy już 1021934 przedmioty.
Kolejne 4211 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 138974 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

NOKIA 6103 uszkodzona taśma po wymianie sprawny
ogłoszenie
archiwalne

NOKIA 6103 uszkodzona taśma po wymianie sprawny

Dodane: 13 Lut 2010 - 12:29
Odświeżone: 13 Lut 2010 - 12:29
Gratyzchaty.pl > Telekomunikacja > Telefony komórkowe > Uszkodzone Oddany - vooltano 
(17 Lut 2010 - 14:54)
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opakowanie darmowe


Nokia 6103, wyłamał się kawałek obudowy a później wyłamała się z zawiasów i teraz wisi na uszkodzonej taśmie, po wymianie taśmy i obudowy będzie sprawny (teraz nawet dawałam radę dzwonić Wink tylko na wyświetlaczu się nic nie pojawiało, Na mniejszym lekka ryska. telefon z simlockiem w Erze. Może być również na części. Bateria działąła 3-4 dni przy dużej ilości rozmów, aparat bez zarzutu. Trzeba będzie oczyścić pamięć, nie widząc nic na wyświetlaczu tego nie zrobię. Oddaję bez dodatkowych akcesoriów

Wysyłam po wcześniejszej wpłacie na konto, za list polecony ekonomiczny 6 zł, za przedmioty lekkie(w tym koszty koperty, papieru, taśmy itp.).
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.022446155548096