Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3756 dni oddaliśmy już 1026844 przedmioty.
Kolejne 3542 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 139236 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Meble
ogłoszenie
archiwalne

Meble

Dodane: 18 Gru 2008 - 18:38
Odświeżone: 18 Gru 2008 - 18:38
Gratyzchaty.pl > Dom i Ogród > Pokój dzienny Nieaktualne
Kraków, małopolskie

Opakowanie darmowe


Witam,

mam do oddania, stare meble pokojowe z okresu PRL-u: meble są w kolorze brązowym, stan jak na swój wiek oceniam na dobry, chociaż widoczne są uszczerbki typu: pęknięcie na szybie. Szczegóły mogę przesłać na adr. mailowy wraz ze zdjęciami oraz wymiarami mebli. Jeśli ktoś jest w potrzebie - zapraszam! Jedyny warunek - trzeba samemu je odebrać i odtransportować. Najchętniej pod koniec stycznia 09, ale jeśli ktoś potrzebuje wcześniej nie będzie problemu z wydaniem.
kontakt: 501631844 Kra

Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.02186107635498