Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3693 dni oddaliśmy już 1021935 przedmiotów.
Kolejne 4210 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 138974 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Łamigłówka MIND GAME - NERD
ogłoszenie
archiwalne

Łamigłówka MIND GAME - NERD

Dodane: 23 Mar 2009 - 11:59
Odświeżone: 23 Mar 2009 - 11:59
Gratyzchaty.pl > Sport i hobby Oddany - grześko 
(28 Mar 2009 - 13:17)
Żory, śląskie

Opakowanie darmowe


Łamigłówka do ułożenia NERD (kupiona w JYSK-u) firmy Concept2go

Posiada 18 drewnianych elementów (ok. 4,5 cm każdy), z których trzeba złożyć bryłę - coś na kształt ostatniej figury na załączonym obrazku. Ten obrazek to instrukcja w razie poddania się. Zabawka NIE nadaje się dla dzieci poniżej 3. roku życia (małe elementy).

Zabawka była ułożona kilka razy, więc troszkę zużyte materiały (kartka, opakowanie), ale samo drewno w dobrym stanie. Oddam, bo już nikt się nią nie bawi, wyślę pocztą.

ODDAJĘ - wysyłka na koszt odbiorcy, chyba że ustalimy inaczej. BIORĘ - opłacam przesyłkę. SZUKAM filmów DVD związanych z Włochami (np. Dolce vita, Śmierć w Wenecji i inne) oraz konika na biegunach!
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.023852825164795