Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3723 dni oddaliśmy już 1024379 przedmiotów.
Kolejne 3904 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 139098 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Kto jest w stanie pomóc...
ogłoszenie
archiwalne

Kto jest w stanie pomóc...

Dodane: 20 Sty 2010 - 16:08
Odświeżone: 20 Sty 2010 - 16:08
Gratyzchaty.pl > Dom i Ogród > Kuchnia Dostępny
Żywiec, śląskie

Opakowanie darmowe


Witam serdecznie, szukam pomocy dla mojego znajomego, jest to młody chłopak, mieszka sam nie ma rodziny, 2 miesiące temu uległ wypadkowi, spadł z drabiny na kolana ( w wyniku czego nie jest w stanie na chwilę obecną normalnie funkcjonować) w związku z czym nie pracuje, a jego poprzedni pracodawca już zapewnił, że nie przedłuży mu umowy... Dlatego też staram się mu pomóc w jaki sposób tylko potrafię, jednakże ja pochodze z biednej rodziny i nie mam tylu mozliwości... Dlatego też PROŚBA DO PAŃSTWA

Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.035863876342773