Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3692 dni oddaliśmy już 1021829 przedmiotów.
Kolejne 4283 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 138972 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Karta TV na układzie Philips SAA7131
ogłoszenie
archiwalne

Karta TV na układzie Philips SAA7131

Dodane: 19 Sie 2009 - 12:58
Odświeżone: 19 Sie 2009 - 12:58
Gratyzchaty.pl > Komputery i Konsole Oddany - BAKUS22 
(25 Sie 2009 - 15:29)
Łódź, łódzkie

Opakowanie darmowe


Oddam kartę TV na układzie Philips SAA7131 widoczną na foto.Ułamany jeden element widoczny na drugim zdjęciu,znajdujący się obok gniazda "FM"(prawdopodobnie radio nie będzie działać).Nie udało mi się jej uruchomić ze względu na trudności w zainstalowaniu sterowników w systemie Linux.W systemie tym jest wykrywana.Nie mogę dać gwarancji jej sprawności.Ogłoszenie dotyczy samej karty,bez jakiegokolwiek osprzętu/okablowania-to,co na foto.Najchętniej odbiór osobisty w Łodzi na osiedlu Retkin

Proszę nie krzyczeć na listonosza/Pocztę za nieprzynoszenie do domu większych gabarytowo przedmiotów wysyłanych listem poleconym;możliwa wysyłka paczką,ale droższa.
NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM.
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.022738933563232