Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3687 dni oddaliśmy już 1021359 przedmiotów.
Kolejne 4231 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 138944 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Gra PC - PRO RALLY 2001 PL
ogłoszenie
archiwalne

Gra PC - PRO RALLY 2001 PL

Dodane: 10 Maj 2009 - 11:28
Odświeżone: 10 Maj 2009 - 11:28
Gratyzchaty.pl > Komputery i Konsole Oddany - karina2 
(14 Maj 2009 - 16:48)
Częstochowa, śląskie

Opakowanie darmowe


PRO RALLY 2001

Pro Rally 2001 to symulator rajdów samochodowych. W grze możemy zasiąść za kierownicą jednego z piętnastu licencjonowanych samochodów podzielonych na trzy grupy: Kit Car, WRC i Legend. Wśród nich spotkamy najlepsze rajdowe modele świata, takie jak: Peugeot 206 WRC, Toyota Corolla WRC, Citroen Xsara KC czy Renault Megane KC.

Tryb szkoleniowy pozwala zapoznać się z mocą samochodów rajdowych i sprawdzić swoje umiejętności na specjalnie przygotowanych trasach i torach. W dostępn

Przyjmę kocki LEGO i gry planszowe.

Regulamin: Zgłaszając się po przedmioty wystawione przeze mnie, akceptujesz podane kwoty wysyłek. Nie zgadzasz się z kosztami wysyłki - nie zgłaszaj się po grata.
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.022761821746826