Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3688 dni oddaliśmy już 1021367 przedmiotów.
Kolejne 4407 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 138945 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Gazetki W.I.T.C.H.
ogłoszenie
archiwalne

Gazetki W.I.T.C.H.

Dodane: 06 Kwi 2009 - 19:45
Odświeżone: 06 Kwi 2009 - 19:45
Gratyzchaty.pl > Książki i Czasopisma > Czasopisma Nieaktualne - Roland 
(22 Kwi 2009 - 14:21)
łódź, łódzkie

Opakowanie darmowe


Oddam gazetki WITCH. Od numeru 6 - 24 lecz brakuje trzech numerów wśród tych niestety (16,17,1 Fajny. Są w dobrym stanie. Wcześniej były wystawione lecz użytkowniczka dla której było zarezerwowane wsiąkła i niestety przez przypadek zaznaczyłam 'oddane'. Wciąż są do oddania. Koszt wysyłki 14 zł płatne z góry. Pozdrawiam. Wysyłka 100%. Wysyłam w ciągu 2 dni. 14 zł - koszt wysyłki (1,5 kg) + znaczki.

Przyjmę dwa rozkładane fotele jednoosobowe. Pilnie. Także Gazetki o mandze i anime. Kawaii, oraz młodzieżowe. Wszystko co dotyczy Angli, Londynu i West Ham United.
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.021803140640259