Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3724 dni oddaliśmy już 1024477 przedmiotów.
Kolejne 3812 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 139108 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

do ludzi o dobrych sercach
ogłoszenie
archiwalne

do ludzi o dobrych sercach

Dodane: 30 Sie 2009 - 9:28
Odświeżone: 30 Sie 2009 - 9:28
Gratyzchaty.pl > Dla Dzieci Nieaktualne
warszawa, mazowieckie

Opakowanie darmowe


Piszę w imieniu dwóch dziewczyn,są to samotne matki,jednej mąż zginął w wypadku a druga jest panną z miesięcznym dzieckiem,są to moje znajome..ja nie jestem w stanie im pomóc gdyż mój syn ma już 6 lat i wiele rzeczy po nim oddałam potrzebującym bardzo dawno temu,więc Państwo rozumieja,dlatego pisze do ludzi o dobrych sercach jeśli wasze dzieci już czegoś nie używaja to podarujcie to naprawde biednym ludziom,pokrzywdzonym przez los,a najbardziej pokrzywdzone są dzieci.one potrzebują prawie wszyst

SURMACZ3
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.030160903930664