Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3596 dni oddaliśmy już 1014156 przedmiotów.
Kolejne 4308 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 138529 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

zaproszenia ślubne
ogłoszenie
archiwalne

zaproszenia ślubne

Dodane: 29 Kwi 2010 - 12:52
Odświeżone: 29 Kwi 2010 - 12:52
Gratyzchaty.pl > Dom i Ogród > Różności Oddany - eve:) 
(05 Maj 2010 - 20:06)
Stalowa Wola, podkarpackie

Opakowanie darmowe


Oddam 20 zaproszeń ślubnych z kopertami (może znajdę więcej albo może być z jedna albo dwie sztuki mniej). Zaproszenia posiadają do odcięcia "potwierdzenie przybycia". Koszty przesyłki pokrywa osoba obdarowana (nie odpowiadam za zaginiecie na poczcie więc proszę się zastanowić nad rodzajem przesyłki). Osobę obdarowaną wybieram ja Usmiechniety

Koszty przesyłki pokrywa osoba obdarowana (nie odpowiadam za zaginięcie na poczcie więc proszę się zastanowić nad rodzajem przesyłki). Osobę obdarowaną wybieram ja.
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.031921863555908