Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3333 dni oddaliśmy już 985507 przedmiotów.
Kolejne 6257 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 137285 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Obuwie 2
ogłoszenie
archiwalne

Obuwie 2

Dodane: 02 Maj 2010 - 12:03
Odświeżone: 02 Maj 2010 - 12:03
Gratyzchaty.pl > Dla Dzieci > Obuwie Dostępny
Warszawa, mazowieckie

Opakowanie darmowe


Mam do oddania buty za kostkę koloru czarnego. Rozmiar 20 na rzepy. Raczej na jesień. Mają ciężkie podeszwy. Oceniam je na dobry, ponieważ pasek przy rzepie jest zaciągnięty ( myślę że pod długimi spodniami nie będzie widać )

Preferuje odbiór osobisty. Dziękuje wszystkim gratowiczom, którzy mnie obdarowali. Poszukuje pilnie telefonu komórkowego i aparatu cyfrowego aby robić zdjęcia swoim pociechom. Niestety nie mam możliwości dodawania zdjęć do oddawanych przedmiotów.
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.023596048355103