Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3363 dni oddaliśmy już 989259 przedmiotów.
Kolejne 6126 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 137472 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

M. Tomaszewski "Pełnomocnik", czyt opis

M. Tomaszewski "Pełnomocnik", czyt opis

Dodane: 20 Mar 2017 - 17:38
Odświeżone: 13 Kwi 2017 - 22:34
Gratyzchaty.pl > Książki i Czasopisma > Książki Nieaktualne
Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie , pow. Olsztyn, gm. Olsztyn

Odbiór osobisty
List zwykły - Gabaryt A do 350g - 2.60zł (sprawdź)
Koszt opakowania - 0.40 zł

Opis:
"Pełnomocnik" jest historią kariery i upadku człowieka uwikłanego w dramat władzy, opisaną w konwencji powieści sensacyjnej: wartka akcja i niezwykłe zakończenie są bez wątpienia ogromnymi jej walorami. Nie znamy czasu ani miejsca akcji, jednakże ze sposobu jej przedstawiania łatwo domyślamy się, że Autor był nader bystrym obserwatorem rodzimej sceny politycznej, która przecież nie była unikatem, lecz częścią tego teatru. Główny bohater, Lukas, toczy cichą walkę z otaczającymi go ludźmi, ale ważniejsza jest jego walka z sobą samym. Słodycz władzy i wstręt do jej smaku, pożądanie i obrzydzenie zarazem - oto iście hamletowskie rozdarcie Lukasa. Kto zwycięży? Komisarz czy jogin, Pełnomocnik czy Człowiek?-jednocześnie tkwiący w jego osobowości. Nie wątpimy w realność istnienia tak sprzecznych uczuć i pragnień w psychice bohatera, gdyż Autor uwiarygodnił to ukazaniem mechanizmów, które do takiej swoistej schizofrenii prowadzą - właśnie mechanizmów władzy.

Odpowiedz
na ogłoszenie
Odbiór osobisty i wysyłka. Dziękuję za obdarowanie:) Przepraszam nieobdarowanych.
Zbieram jeże.Szukam jeży z jajek,książek,filmów.
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2017 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.044399976730347