Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 3666 dni oddaliśmy już 1019297 przedmiotów.
Kolejne 4074 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 138834 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

Doładowania za darmo!
ogłoszenie
archiwalne

Doładowania za darmo!

Dodane: 12 Maj 2009 - 20:25
Odświeżone: 12 Maj 2009 - 20:25
Gratyzchaty.pl > Komputery i Konsole Nieaktualne
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opakowanie darmowe


Polecam państwu rejestrację w serwisie, w którym za oglądanie wyświetlanych tam reklam przyznają nam punkty. Punkty te można następnie wymieniać na kod doładowujący dowolnego operatora (simplus, tak tak, heyah, orange, play). Już po około 30 min oglądania można uzbierać punkty na darmowe doładowanie za 5 zł! Ponadto, zostajemy wynagradzani za rejestrację w serwisie naszych znajomych oraz za rejestrację użytkowników poleconych przez naszych znajomych. Nic nie trzeba płacić! Po

Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2018 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.021852016448975