Gratyzchaty.pl informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pamiętaj, że wyrażona zgoda na korzystanie z tych technologii przez Gratyzchaty.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.
Zamknij
szukaj
Szukanie zaawansowane
Dodaj ogłoszenie:
Oddam
Przyjmę
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zaloguj z

Gratyzchaty.pl ® - tutaj wszystko jest za darmo!

Przez 4271 dni oddaliśmy już 1051613 przedmiotów.
Kolejne 2554 wciąż czeka na nowych właścicieli.
Dołącz do społeczności 140681 Gratowiczów!
Oddawaj zbędne rzeczy, poluj na okazje, spotykaj przyjaciół.
Regulamin  |   Pomoc  |   Media  |   Kontakt  |   Reklama
Gratyzchaty.pl Recykling/Reusing

AWARIE nadal !!!

AWARIE nadal !!!

Dodane: 30 Kwi 2019 - 20:53
Odświeżone: 05 Cze 2019 - 11:33
Gratyzchaty.pl > Telekomunikacja > Radiostacje Dostępny
, woj. śląskie , pow. Bielsko-Biała, gm. Bielsko-Biała

Odbiór osobisty
Koszt opakowania - 0.00 zł

ADMINISTRACJO CZY KTOŚ NAS CZYTA W TEMACIE AWARII ????????????????????????????????????????????????????????????

Nic się nadal nie,,dzieje''jest jak było, m.innymi,nie działa:
czat,forum,dodawanie treści komentarzy-może chociaż jakieś info co i jak by się przydało?,ludzie są źli,odchodzą na inne portale ,a szkoda,bo była tu już zgrana ekipa od wielu lat !!!

Odpowiedz
na ogłoszenie
ZBIERAM MATRIOSZKI .JEŚLI NIE WYSYŁASZ,NIE ODDAJESZ TYLKO CHCESZ DOSTAWAĆ-dlaczego ja mam coś robić dla Ciebie?oddaję tym którzy też oddają innym !
Zobacz wszystkie moje ogłoszenia !
Odpowiedzi premium:

# 1 - 30 Kwi 2019 - 21:21
Teresin, woj. mazowieckie , pow. sochaczewski, gm. Teresin

Jestem w tej chwili naprawde zla na ta cala sytuacje!
Mam własnych 12 psów i 25 kotów. Gdyby nie pomoc dobrych ludzi bym nie mogla pomagać zwierzętom. Szukam ksiazek francuskich, angielskich i wloskich.

Odpowiedzi:

# 1 - 30 Kwi 2019 - 21:46
Warszawa (Praga-Południe), woj. mazowieckie , pow. Warszawa, gm. Warszawa

Chyba olali już totalnie nas i ten cały portal....ileż jeszcze to będzie trwało?
Ja rozumiem, że stracili dane ale do chole** wszystko da się jakoś odzyskać i na nowo odbudować...
"Warto mieć marzenia, doczekać ich spełnienia." *** Wysyłam cierpliwym. *** Szukam ubranek oraz zabawek dla moich dzieci :)
# 2 - 01 Maj 2019 - 13:40
Poznań (Poznań-Stare Miasto), woj. wielkopolskie , pow. Poznań, gm. Poznań

Widać jak ciency informatycy są w to zaangażowani,a może celowo,bo już od dawna graty to trup.Przecież jak ktoś ma coś do wydania to jest masa innych możliwości,chociażby OLX,Gumtree,Sprzedajemy,Ogłaszamy...i grupy sprzedażowe na Facebook
przyjmę rzeczy i zabawki(gry,puzzle) dla 8 latki(134-140)
buty 33
# 3 - 01 Maj 2019 - 18:36
Oświęcim, woj. małopolskie , pow. oświęcimski, gm. Oświęcim

A mi jest szkoda gratów
Może i są inne możliwości, ale na pewno nie ma tam takiej przyjaznej atmosfery jak tu. Byliśmy /a w sumie dalej jesteśmy/ małą społecznością, wszyscy się znamy i wiemy czego się po kim spodziewać. A np. na OLX oddając cokolwiek jestem molestowana o bezpłatną wysyłkę, bo jak za darmo to za darmo, a najlepiej dowiezienie pod same drzwi. Często jest tam roszczeniowo i niesympatycznie.
Jeśli więc administracja tu zajrzy, to proszę nie rezygnujcie z Gratów
Podaruj drugie życie zbędnym przedmiotom.
Szukam książek nt. minimalizmu, prostoty i zero waste.
# 4 - 05 Cze 2019 - 10:57
Lublin, woj. lubelskie , pow. Lublin, gm. Lublin

To co dzieje się na gratach to zwyczajny (przepraszam za słowo) bu**el. Admin nie reaguje na żadne wpisy, ludzie, którzy wykupili "sponsora" nie mogą z tego korzystać. To zwyczajne dziadostwo. Żeby było weselej to na łamach gratów pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży mebelków i wyposażenia kuchni i nikt z moderatorów nie reaguje!!!
Oto link:
http://gratyzchaty.pl/oddam-za-darmo/urzadzenia-i-kuchnia-1600pln-t1502217.html

Gratyzchaty upadły i juz się nie podniosą. Szkoda.
Dziękuję za podarowane przedmioty. Zgłaszam się tylko po to, co jest mi potrzebne.
# 5 - 05 Cze 2019 - 12:09
Warszawa (Targówek), woj. mazowieckie , pow. Warszawa, gm. Warszawa

Można nawet oddawać leki/suplementy:-( jak nigdy dotąd

http://gratyzchaty.pl/oddam-za-darmo/oddam-w-dacie-do-7-2019-t1502286.htm
Dziękuję Gratowiczom za wszystkie graciki :-)
Zbieram graty na charytatywne bazarki dla zwierząt
# 6 - 05 Cze 2019 - 12:48
Legionowo, woj. mazowieckie , pow. legionowski, gm. Legionowo

mi się nie chce nic wystawiać, bo już tak mało odwiedzających, że marne szanse na odbiór
Agato a Twój głos to wołanie na puszczy
agonia gratów - niestety
# 7 - 09 Lip 2019 - 0:59
Szymankowo, woj. pomorskie , pow. malborski, gm. Lichnowy

ta strona jest potrzebna! wiele razy kupiłem i nie chcę aby przepadły! nigdzie nie znajdę drugiego z kilkadziesiąt przedmiotami, administrator bardzo proszę o naprawy tej strony! wszyscy chcą aby strona działała jak przed awarią!
Szybka wpłata na twoje konto, zawsze dam znać jak wyślę listem i (lub) wpłatą na twoje konto, również dam znać jak otrzymam list i oceniam go :-)

Gratyzchaty.pl - to największy katalog ogłoszeń "Oddam za darmo" w Polsce. Jest to również największa społeczność skupiająca ludzi, którzy chcą dawać używanym przedmiotom drugie życie. Nasi użytkownicy uczą, jak szanować rzeczy, które są efektem czyjejś pracy, i jak dbać przy tym o środowisko. Liczba użytkowników i ilość oddanych przedmiotów to najlepsze dowody popularności naszego pomysłu. Znajomości i przyjaźnie które tu się rodzą są najlepszą rekomendacją.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.  Prosimy zapoznać się też z naszą polityką prywatności.
Copyright gratyzchaty.pl ® 2008 - 2019 - Wszystkie prawa zastrzeżone.
Based on phpBB2 engine.

Czas generowania strony: 0.1112380027771